Close
Logo

О Нама

Најновије Вести Из Индустрије Забаве Кратен-Управљање; Ваш Дневни Извор Најновије Вести У Холивуду, Целебрити Невс, Фотографије И Видео Снимке.

Филмови

24. годишња награда критичара: Комплетна листа победника

У недељу увече одржана је 24. годишња додела награда критичара, а чланови Удружења филмских критичара емитованих програма и Удружење новинара телевизије Броадцаст гласали су за своје изборе за најбоље филмове и ТВ серије у протеклој години.

Домаћин је Таие Диггс, прослава је завршена, а истакнути су емотивни говор Лади Гаге након освајања награде за најбољу глумицу за А Стар Ис Борн (кравата са Гленн Цлосе, која је такође освојила награду за свој наступ у Тхе Вифе).

Са завршеним наградама за 2019. годину, ево комплетне листе свих овогодишњих добитника:





ФИЛМ

НАЈБОЉА СЛИКА
Црни пантер
БлацКкКлансман
Фавоурите
Први човек
Зелена књига
Кад би Беале Стреет могао да разговара
Мари Поппинс Ретурнс
ДОБИТНИК: Роми
Звезда је рођена
Вице



НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ
ДОБИТНИК: Цхристиан Бале - Вице
Брадлеи Цоопер - Рођена је звезда
Виллем Дафое - Ат Етернити’с Гате
Рајан Гослинг - Први човек
Етхан Хавке - први реформисани
Рами Малек - Бохемиан Рхапсоди
Вигго Мортенсен - Зелена књига

НАЈБОЉА ГЛУМИЦА
Иалитза Апарицио - Рим
Емили Блунт - Мари Поппинс Ретурнс
ДОБИТНИК (кравата): Гленн Цлосе - Жена
Тони Цоллетте - наследна
Оливиа Цолман - Фаворит
ДОБИТНИК (кравата): Лади Гага - Звезда се родила
Мелисса МцЦартхи - Можете ли ми икад опростити?

НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ ЗА ПОТПОРУ
ДОБИТНИК: Махершала Али - Зелена књига
Тимотхее Цхаламет - Беаутифул Бои
Адам Дривер - БлацКкКлансман
Сам Еллиотт - Звезда се родила
Рицхард Е. Грант - Можете ли ми икад опростити?
Мицхаел Б. Јордан - Црни пантер



НАЈБОЉА ПОТПОРНА ГЛУМИЦА
Ами Адамс - Вице
ДОБИТНИК: Цлаире Фои - Први човек
Ницоле Кидман - Бои Ерасед
ДОБИТНИК: Регина Кинг - Да улица Беале може да разговара
Емма Стоне - Фаворит
Рацхел Веисз - Фавоурите

НАЈБОЉИ МЛАДИ ГЛУМАЦ / ГЛУМИЦА
ДОБИТНИК: Елсие Фисхер - осми разред
Тхомасин МцКензие - Не остављајте трага
Ед Окенбоулд - Дивљина
Миллицент Симмондс - тихо место
Амандла Стенберг - Тхе Хате У Гиве
Сунчани Суљић - средина 90-их

НАЈБОЉИ ГЛУМСКИ АНСАМБЛ
Црни пантер
Луди богати Азијати
ДОБИТНИК: Фаворит
Вице
Удовице

НАЈБОЉИ ДИРЕКТОР
Дамиен Цхазелле - Први човек
Брадлеи Цоопер - Рођена је звезда
ДОБИТНИК: Алфонсо Куарон - Рим
Петер Фаррелли - Зелена књига
Иоргос Лантхимос - Фавоурите
Спајк Ли - БлацКкКлансман
Адам Мекеј - вице

НАЈБОЉИ ОРИГИНАЛНИ ЕКРАН
Бо Бурнхам - осми разред
Алфонсо Цуарон - Рим
Деборах Давис и Тони МцНамара - Фаворит
Адам Мекеј - вице
ДОБИТНИК: Паул Сцхрадер - први реформисани
Ницк Валлелонга, Бриан Хаиес Цуррие, Петер Фаррелли - Зелена књига
Бриан Воодс, Сцотт Бецк, Јохн Красински - тихо место

НАЈБОЉЕ ПРИЛАГОЂЕНИ ЗАСЛОН
Риан Цооглер, Јое Роберт Цоле - Црни пантер
Ницоле Холофценер, Јефф Вхитти - Можете ли ми икад опростити?
ДОБИТНИК: Барри Јенкинс - Да улица Беале може да разговара
Ериц Ротх и Брадлеи Цоопер & Вилл Феттерс - А Стар Ис Борн
Јосх Сингер - Први човек
Цхарлие Вацхтел & Давид Рабиновитз и Кевин Виллмотт & Спике Лее - БлацКкКлансман

НАЈБОЉА КИНЕМАТОГРАФИЈА
ДОБИТНИК: Алфонсо Куарон - Рим
Јамес Лактон - Да је улица Беале могла да разговара
Маттхев Либатикуе - Звезда се родила
Рацхел Моррисон - Црни пантер
Роббие Риан - Тхе Фавоурите
Линус Сандгрен - Први човек

НАЈБОЉИ ДИЗАЈН ПРОИЗВОДЊЕ
ДОБИТНИК: Ханнах Беацхлер, Јаи Харт - Блацк Пантхер
Еугенио Цабаллеро, Барбара Енрикуез - Рим
Нелсон Цоатес, Андрев Басеман - Луди богати Азијати
Фиона Цромбие, Алице Фелтон - Фаворит
Натхан Цровлеи, Катхи Луцас - први човек
Јохн Михре, Гордон Сим - Мари Поппинс Ретурнс

НАЈБОЉЕ УРЕЂИВАЊЕ
Јаи Цассиди - Рођена је звезда
Ханк Цорвин - потпредседник
ДОБИТНИК: Том Цросс - први човек
Алфонсо Цуарон, Адам Гоугх - Рим
Иоргос Мавропсаридис - Фавоурите
Јое Валкер - Удовице

НАЈБОЉИ ДИЗАЈН КОСТИМА
Алекандра Бирне - шкотска Мари Мари
ПОБЕДНИК: Рутх Цартер - Блацк Пантхер
Јулиан Даи - Бохемиан Рхапсоди
Санди Повелл - Фавоурите
Санди Повелл - Мари Поппинс Ретурнс

НАЈБОЉА КОСА И Шминка
Црни пантер
Боемска рапсодија
Фавоурите
Марија шкотска краљица
без даха
ДОБИТНИК: Вице

НАЈБОЉИ ВИЗУЕЛНИ ЕФЕКТИ
Авенгерс: Инфинити Вар
ДОБИТНИК: Црна пантера
Први човек
Мари Поппинс Ретурнс
Мисија: Немогућа - Фаллоут
Спремни играч један

НАЈБОЉА АНИМИРАНА ФУНКЦИЈА
Гринцх
Невероватне 2
Исле оф Догс
Мираи
Ралпх разбија интернет
ДОБИТНИК: Спидер-Ман: Инто тхе Спидер-Версе

ФИЛМ НАЈБОЉЕ АКЦИЈЕ
Авенгерс: Инфинити Вар
Црни пантер
Деадпоол 2
ДОБИТНИК: Мисија: Немогуће - Фаллоут
Спремни играч један
Удовице

НАЈБОЉА КОМЕДИЈА
ПОБЕДНИК: Луди богати Азијати
Деадпоол 2
Смрт Стаљина
Фавоурите
Гаме Нигхт
Извини на сметњи

НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ У КОМЕДИЈИ
ДОБИТНИК: Цхристиан Бале - Вице
Јасон Батеман - Гаме Нигхт
Вигго Мортенсен - Зелена књига
Јохн Ц. Реилли - Стан & Оллие
Риан Реинолдс - Деадпоол 2
Лакеитх Станфиелд - Извини што ти сметам

НАЈБОЉА ГЛУМИЦА У КОМЕДИЈИ
Емили Блунт - Мари Поппинс Ретурнс
ДОБИТНИК: Оливиа Цолман - Фаворит
Елсие Фисхер - осми разред
Рацхел МцАдамс - Гаме Нигхт
Цхарлизе Тхерон - Тулли
Цонстанце Ву - Луди богати Азијати

НАЈБОЉИ СЦИ-ФИ ИЛИ ХОРОР ФИЛМ
Уништавање
Ноћ вештица
Наследан
ДОБИТНИК: Мирно место
без даха

НАЈБОЉИ ФИЛМ ЗА СТРАНИ ЈЕЗИК
Гори
Кафарнаум
Хладни рат
ДОБИТНИК: Роми
Шалтери

НАЈБОЉА ПЕСМА
Све звезде - Црна пантера
Девојка у филмовима - Думплин ’
Борићу се - РБГ
Место где иду изгубљене ствари - Мари Поппинс Ретурнс
ДОБИТНИК: Плитко - рођена је звезда
Путујте мало светлости фантастично - Мари Поппинс Ретурнс

НАЈБОЉИ РЕЗУЛТАТ
Крис Боверс - Зелена књига
Ницхолас Брителл - Да улица Беале може да разговара
Александер Десплат - Острво паса
Лудвиг Горанссон - Црни пантер
ДОБИТНИК: Јустин Хурвитз - први човек
Марц Схаиман - Мари Поппинс Ретурнс

ТВ

НАЈБОЉА ДРАМСКА СЕРИЈА
ДОБИТНИК: Американци (ФКС)
Беттер Цалл Саул (АМЦ)
Добра борба (ЦБС Алл Аццесс)
Повратак кући (Амазон)
Убиство Еве (ББЦ Америка)
Мој бриљантни пријатељ (ХБО)
Поза (ФКС)
Сукцесија (ХБО)

НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ У ДРАМСКОЈ СЕРИЈИ
Фреддие Хигхморе - добри доктор (АБЦ)
Диего Луна - Нарцос: Мексико (Нетфлик)
Рицхард Мадден - Бодигуард (Нетфлик)
Боб Оденкирк - Беттер Цалл Саул (АМЦ)
Билли Портер - Посе (ФКС)
ДОБИТНИК: Маттхев Рхис - Американци (ФКС)
Мило Вентимиглиа - Ово смо ми (НБЦ)

НАЈБОЉА ГЛУМИЦА У ДРАМСКОЈ СЕРИЈИ
Јодие Цомер - Убијање Еве (ББЦ Америца)
Маггие Гилленхаал - Тхе Деуце (ХБО)
Елисабетх Мосс - Прича о слушкињи (Хулу)
ДОБИТНИК: Сандра Ох - Убиство Еве (ББЦ Америка)
Елизабетх Олсен - Извини за губитак (Фацебоок Ватцх)
Јулиа Робертс - Повратак кући (Амазон)
Кери Русселл - Американци (ФКС)

НАЈБОЉИ СТРУЧНИ ГЛУМАЦ У ДРАМСКОЈ СЕРИЈИ
Рицхард Цабрал - Маианс М.Ц. (Девизе)
Асиа Кате Диллон - Биллионс (Сховтиме)
ДОБИТНИК: Ноах Еммерицх - Американци (ФКС)
Јустин Хартлеи - Ово смо ми (НБЦ)
Маттхев Мацфадиен - Сукцесија (ХБО)
Рицхард Сцхифф - Добри доктор (АБЦ)
Схеа Вхигхам - Повратак кући (Амазон)

НАЈБОЉА ПОТПОРНА ГЛУМИЦА У ДРАМСКОЈ СЕРИЈИ
Дина Схихаби - Јацк Риан (Амазон)
Јулиа Гарнер - Озарк (Нетфлик)
ДОБИТНИК: Тхандие Невтон - Вестворлд (ХБО)
Рхеа Сеехорн - Беттер Цалл Саул (АМЦ)
Ивона Страховски - Прича о слушкињи (Хулу)
Холли Таилор - Американци (ФКС)

НАЈБОЉА СЕРИЈА КОМЕДИЈА
Атланта (ФКС)
Барри (ХБО)
Добро место (НБЦ)
Комински метода (Нетфлик)
ДОБИТНИК: Чудесна госпођа Маисел (Амазон)
Средњи (АБЦ)
Дан по један (Нетфлик)
Сцхитт’с Цреек (поп)

НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ У СЕРИЈИ КОМЕДИЈЕ
Ханк Азариа - Броцкмире (ИФЦ)
Тед Дансон - Тхе Гоод Плаце (НБЦ)
Мицхаел Доуглас - Комински Метход (Нетфлик)
Доналд Гловер - Атланта (ФКС)
ДОБИТНИК: Билл Хадер - Барри (ХБО)
Јим Парсонс - Теорија великог праска (ЦБС)
Анди Самберг - Брооклин Нине-Нине (Фок)

НАЈБОЉА ГЛУМИЦА У СЕРИЈИ КОМЕДИЈЕ
Рацхел Блоом - луда бивша девојка (ЦВ)
ДОБИТНИЦА: Рацхел Броснахан - Дивна госпођа Маисел (Амазон)
Аллисон Јаннеи - Мама (ЦБС)
Јустина Мацхадо - Дан по један (Нетфлик)
Дебра Мессинг - Вилл & Граце (НБЦ)
Исса Рае - Несигурна (ХБО)

НАЈБОЉИ СТРУЧНИ ГЛУМАЦ У СЕРИЈИ КОМЕДИЈЕ
Виллиам Јацксон Харпер - Тхе Гоод Плаце (НБЦ)
Сеан Хаиес - Вилл & Граце (НБЦ)
Бриан Тирее Хенри - Атланта (ФКС)
Ницо Сантос - Суперсторе (НБЦ)
Тони Схалхоуб - Дивна госпођа Маисел (Амазон)
ДОБИТНИК: Хенри Винклер - Барри (ХБО)

НАЈБОЉА ПОТПОРНА ГЛУМИЦА У СЕРИЈИ КОМЕДИЈЕ
ДОБИТНИК: Алек Борстеин - Дивна госпођа Маисел (Амазон)
Бетти Гилпин - СЈАЈ (Нетфлик)
Лаурие Метцалф - Тхе Цоннерс (АБЦ)
Рита Морено - Дан по један (Нетфлик)
Зое Перри - Иоунг Схелдон (ЦБС)
Анние Поттс - Иоунг Схелдон (ЦБС)
Мириам Схор - Иоунгер (ТВ Ланд)

НАЈБОЉА ОГРАНИЧЕНА СЕРИЈА
Веома енглески скандал (Амазон)
Амерички вандал (Нетфлик)
ДОБИТНИК: Атентат на Гианнија Версацеа: Америчка прича о злочину (ФКС)
Есцапе ат Даннемора (Сховтиме)
Геније: Пицассо (Натионал Геограпхиц)
Оштри предмети (ХБО)

НАЈБОЉИ ФИЛМ ПРИПРЕМЕН ЗА ТЕЛЕВИЗИЈУ
Ицебок (ХБО)
ДОБИТНИК: Јесус Цхрист Суперстар Ливе ин Цонцерт (НБЦ)
Кинг Леар (Амазон)
Моја вечера са Херве (ХБО)
Белешке са терена (ХБО)
Прича (ХБО)

НАЈБОЉИ ГЛУМАЦ У ОГРАНИЧЕНОЈ СЕРИЈИ ИЛИ ФИЛМУ НАМЕЊЕНОМ ЗА ТЕЛЕВИЗИЈУ
Антонио Бандерас - Геније: Пикасо (Натионал Геограпхиц)
ДОБИТНИК: Даррен Црисс - Атентат на Гианнија Версацеа: Америчка прича о злочину (ФКС)
Паул Дано - Есцапе ат Даннемора (Сховтиме)
Беницио Дел Торо - Бекство код Даннеморе (време приказивања)
Хугх Грант - Веома енглески скандал (Амазон)
Јохн Легенд - Јесус Цхрист Суперстар Ливе ин Цонцерт (НБЦ)

НАЈБОЉА ГЛУМИЦА У ОГРАНИЧЕНОЈ СЕРИЈИ ИЛИ ФИЛМУ НАМЕЊЕНОМ ЗА ТЕЛЕВИЗИЈУ
ДОБИТНИК (изједначено): Ами Адамс - Оштри предмети (ХБО)
ДОБИТНИК (кравата): Патрициа Аркуетте - Побегните у Даннемора (Сховтиме)
Цонние Бриттон - Прљави Џон (Браво)
Царрие Цоон - Тхе Синнер (мрежа САД)
Лаура Дерн - Прича (ХБО)
Анна Деавере Смитх - Белешке са терена (ХБО)

НАЈБОЉИ СТРУЧНИ ГЛУМАЦ У ОГРАНИЧЕНОЈ СЕРИЈИ ИЛИ ФИЛМУ ПРИЈАВЉЕНОМ ЗА ТЕЛЕВИЗИЈУ
Брандон Вицтор Дикон - Јесус Цхрист Суперстар Ливе ин Цонцерт (НБЦ)
Ериц Ланге - Есцапе ат Даннемора (Сховтиме)
Алек Рицх - Геније: Пицассо (Натионал Геограпхиц)
Петер Сарсгаард - Нападајући торањ (Хулу)
Фин Виттроцк - Атентат на Гианнија Версацеа: Америчка криминална прича (ФКС)
ДОБИТНИК: Бен Вхисхав - Веома енглески скандал (Амазон)

НАЈБОЉА ПОТПОРНА ГЛУМИЦА У ОГРАНИЧЕНОЈ СЕРИЈИ ИЛИ ФИЛМУ НАМЕЊЕНОМ ЗА ТЕЛЕВИЗИЈУ
Еллен Бурстин - Прича (ХБО)
ДОБИТНИК: Патрициа Цларксон - Оштри предмети (ХБО)
Пенелопе Цруз - Атентат на Гианнија Версацеа: Америчка криминална прича (ФКС)
Јулиа Гарнер - Прљави Џон (Браво)
Јудитх Лигхт - Атентат на Гианнија Версацеа: Америчка прича о злочину (ФКС)
Елизабетх Перкинс - Оштри предмети (ХБО)

НАЈБОЉА АНИМИРАНА СЕРИЈА
Време авантуре (Цартоон Нетворк)
Арцхер (ФКС)
Боб'с Бургерс (Фок)
ДОБИТНИК: БоЈацк Коњаник (Нетфлик)
Тхе Симпсонс (Фок)
Соутх Парк (Централна комедија)

Кликните да бисте погледали галерију Звезде су удариле плави тепих на додели награда Цритицс ’Цхоице

Следећи слајд